Náušnice


Pozlacené náušnice pave engraved s kamínky z kolekce módní značky Michael Kors.Elegantní náušnice s logem, vyskládané kamínky.Materiál: ušlechtilá pozlacená ocel.Dodáváme v originál MK sametovém sáčku...

3 450 Kč

Náušnice huggy gold s kamínky z kolekce světové značky Michael Kors.Elegantní náušnice s logem.Vykládané kamínky.Materiál: ušlechtilá ocel.Dodáváme v originál MK sametovém sáčku...

3 350 Kč

Luxusní a kvalitní náušnice zdobené pravým Swarovski krystalem.Náušnice jsou antialergické a neobsahují nikl. Barva krystalu: červená. Šperk je vyroben z kvalitního šperkařského kovu s povrchovou úpravou hypoalergenním rhodiem ve stříbrné barvě,..

720 Kč

460 Kč

Luxusní náušnice z kolekce světové značky Michael Kors. Kulaté náušnice na háčku jsou olemovány třpytivými krystalky, uprostřed perleť a propojená loga značky.Materiál je z ušlechtilé oceli s povrchovou úpravou pozlacení. Průměr kulatého přívěsk..

2 890 Kč

Luxusní náušnice z kolekce značky Michael Kors. Materiál je kvalitní ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou zlacením v růžovém tónu. Náušnice zdobí třpytivé krystalky. Tvar srdíček je vyplněn logem Michael Kors.Náušnice dodáváme v originál sa..

2 650 Kč

Luxusní náušnice z kolekce značky Michael Kors. Materiál je kvalitní ušlechtilá ocel s třpytivými krystalky. Tvar srdíček je vyplněn logem Michael Kors.Náušnice dodáváme v originál sametovém váčku MK...

2 650 Kč

2 450 Kč

Elegantní náušnice z kolekce značky Michael Kors. Materiál je ušlechtilá chirurgická ocel zlaté barvy. Rozměry jsou:Šířka 11 mmVýška 11 mmTloušťka   6 mmNáušnice dodáváme v originál sametovém váčku MK...

2 260 Kč

Luxusní náušnice z kolekce světové značky Michael Kors. Materiál je ušlechtilá ocel se stříbrnou povrchovou úpravou. Délka jsou cca 3 cm. Dodáváme v originál MK sametovém pouzdře...

2 950 Kč

2 590 Kč

Luxusní náušnice značky Michael Kors z tvrzené oceli ve rose gold provedení, logo MK osázené čirými krystaly.Průměr náušnic: 1,2 cm.​Včetně sametového pouzdra MK.Exkluzivně na Livien.cz..

3 170 Kč

2 440 Kč

Luxusní náušnice značky Michael Kors z tvrzené oceli ve zlatém provedení, logo MK osázené čirými krystaly.Průměr náušnic: 1,2 cm.​Včetně sametového pouzdra MK.Exkluzivně na Livien.cz..

3 170 Kč

2 240 Kč

Luxusní sada náhrdelníku a náušnic z kolekce světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou postříbření.Náušnice: průměr 0,8 cm, zapínání na puzetku,Přívěsek: průměr 1,4 cm, z poloviny osazený čirými krystaly,Náhrdelník: d..

4 620 Kč

3 990 Kč

Luxusní sada náhrdelníku a náušnic z kolekce světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou pozlacení.Náušnice: průměr 0,8 cm, zapínání na puzetku,Přívěsek: průměr 1,4 cm, z poloviny osazený čirými krystaly,Náhrdelník: dél..

4 620 Kč

3 490 Kč

Krásná luxusní sada náramku a náušnic v dárkovém balení z kolekce světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel.Náušnice: průměr 0,6 cm, zapínání na puzetku,Dodáváme v originál luxusní MK krabičce.Skvělý dárek, který potěší každou ženu...

4 720 Kč

Krásná luxusní sada náramku a náušnic v dárkovém balení z kolekce světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou zlacením.Náušnice: průměr 0,6 cm, zapínání na puzetku,Dodáváme v originál luxusní MK krabičce.Skvělý dárek, k..

4 720 Kč

Luxusní sada náhrdelníku a náušnic z kolekce světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou pozlacení růžovým zlatém.Náušnice: průměr 0,8 cm, zapínání na puzetku,Přívěsek: průměr 1,4 cm, z poloviny osazený čirými krystaly,..

4 620 Kč

Zobrazuji 1 až 15 z 66 (celkem stran 5)

100%

100% original

PORADNA

ZÁRUKA

KONTAKT  +420 733 268 759