Prsteny


Luxusní prsten světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel zdobená čirými krystaly.Dodáváme v originál sametovém pouzdře MK.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------..

3 950 Kč

Luxusní prsten světové značky Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel zdobená čirými krystaly.Dodáváme v originál sametovém váčku MK.Ihned k mání pouze vel.8 !--------------------------------------------------------------------------------------------..

3 720 Kč

3 310 Kč

Luxusní prsten světové značky Michael Kors.Materiál: pozlacená ocel zdobená čirými krystaly.Dodáváme v sametovém váčku MK.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------..

3 720 Kč

2 990 Kč

Luxusní prsten Michael Kors.Materiál: ušlechtilá ocel ve stříbrném provedení ozdobená čirými krystaly.Dodáváme v sametovém váčku MK.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------..

4 320 Kč

Luxusní prsten Michael Kors.Materiál: pozlacená ocel zdobená čirými krystaly.Dodáváme v sametovém váčku a krabičce MK.Skladem pouze vel. 8! Ostatní velikosti do 14 dnů.----------------------------------------------------------------------------------..

4 320 Kč

3 250 Kč

Luxusní prstýnek Michael Kors s třpytivým čirým krystalem, který lemuje název značky MK.Materiál: pozlacená ocel.Dodáváme v sametovém váčku MK.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------..

3 120 Kč

Luxusní masivní prsten Michael Kors.Vyrobený z kvalitní oceli s postříbřeným povrchem, bohatě dekorovaný krystaly.Dodáváme v originál MK sametovém sáčku.-------------------------------------------------------------------------------------------------..

3 890 Kč

2 990 Kč

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)

100%

100% original

PORADNA

ZÁRUKA

KONTAKT  +420 733 268 759