Informace o platbě a dopravě

Platba a doprava

Výše dopravného je stanovena na základě volby platby a dopravy zákazníka z následujícího ceníku. Celková cena se skládá z ceny za vybrané zboží a dopravu. Ceny jsou uvedeny včetně dph. Doklad je vždy přiložen v balíčku.

Balné má zákazník vždy ZDARMA


Možné způsoby platby:

Zasíláme i na Slovensko. Akceptujeme platbu v eurech.


SLOVENSKO


PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM  / doprava Česká pošta, GLS 

Dopravné přibližně 9 euro 

Bankovní spojení    2300852538 / 2010

CZ7920100000002300852538

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách     Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Po odeslání objednávky s Vaší volbou platby tímto způsobem Vám bude zasláno její potvrzení, na kterém budou uvedeny potřebné údaje pro převod, tj. částka, číslo účtu, číslo objednávky. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky!


Platba - převodem na bank.účet nebo dobírkou / doprava - vyzvednutí na pobočkách Uloženky / Heurekapoint

Dopravné přibližně 5 euro.

Jedná se o možnost, kdy jednoduše při nákupu v samovyplňovacím formuláři stačí napsat město (například Bratislava), ve kterém si chcete zásilku vyzvednout, a otevře se Vám seznam poboček Uloženek - rovnou s mapou a jejich otevírací dobou. Výdejní pobočky, kterých je již 139, najdete v centrech měst, s dobrou dopravní dostupností, parkovacími místy a dlouhou pracovní dobou.

Takže chcete-li zaplatit méně za dopravu a vyhovuje-li Vám za zboží platit při převzetí, otevírá se pro Vás tato nová, snadná a praktická možnost. Cena za dopravu je přibližně 5 euro.ČESKÁ REPUBLIKA


Platba – bankovním převodem / doprava – Česká pošta, GLS

Dopravné 95 Kč / Česká pošta. Dopravné 85 Kč / GLS

Po odeslání objednávky s Vaší volbou platby tímto způsobem Vám bude zasláno její potvrzení, na kterém budou uvedeny potřebné údaje pro převod, tj. částka, číslo účtu, číslo objednávky. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Převod trvá 1 - 3 pracovní dny. Pakliže nebudeme platbu evidovat od vašeho objednání do 7 dnů, bude objednávka automaticky zrušena. V případě uhrazení platby vás o připsání částky na účet a následném vyexpedování Vašeho zboží Vás budeme ihned informovat. Zásilka Vám bude dodána do 2, maximálně 5ti pracovních dnů a to prostřednictvím České Pošty nebo službou GLS, Vy si zvolíte. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. Expediční náklady pro dopravu poštou činí v tomto případě 85,- Kč po celé ČR při odeslání obchodního balíku. Patřičný poplatek bude přičten k ceně produktu.Platba – dobírkou / doprava – Česká Pošta

Dopravné 119 Kč.

Objednávku zaplatíte při převzetí zboží. Zásilka Vám bude dodána do 2, maximálně 5ti pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. V případě pro dopravu prostřednictvím České pošty jsou expediční náklady 95,- Kč po celé ČR jako obchodní balík (doručení do druhého dne od vyexpedování zboží).

 

Platba – dobírkou / doprava – služba GLS

Dopravné 95 Kč.

Objednávku zaplatíte při převzetí zboží. Zásilka Vám bude dodána druhý den od vyexpedování. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. V případě pro dopravu prostřednictvím GLS jsou expediční náklady 95,- Kč po celé ČR (doručení do druhého dne od vyexpedování zboží).


Platba - převodem na bank.účet nebo dobírkou / doprava - vyzvednutí na pobočkách Uloženky/Heurekapoint

Dopravné 65 Kč.

Jedná se o možnost, kdy jednoduše při nákupu v samovyplňovacím formuláři stačí napsat město (například Brno), ve kterém si chcete zásilku vyzvednout, a otevře se Vám seznam poboček Uloženek - rovnou s mapou a jejich otevírací dobou. Výdejní pobočky, kterých je již 139, najdete v centrech měst, s dobrou dopravní dostupností, parkovacími místy a dlouhou pracovní dobou.

Takže chcete-li zaplatit méně za dopravu a vyhovuje-li Vám za zboží platit při převzetí, otevírá se pro Vás tato nová, snadná a praktická možnost.


Za zdržení způsobené dopravcem neodpovídáme!


Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků. V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít a reklamovat věc u přepravce!

100%

100% original

PORADNA

ZÁRUKA

KONTAKT  +420 774 800 090