Vrácení zboží

Přejete si vrátit zakoupené zboží? Neni problém. Respektujeme vaše práva a přání.
Zboží máte právo vrátit bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dní ode dne převzetí. Více bod 5.2.- obchodní podmínky.

Kam a jak vrátit?

Doporučeně poštou zašlete řádně zabalené zboží na adresu:
LIVIEN.CZ s.r.o.
Dobročovická 975
Úvaly 250 82

O vrácení zboží nás prosím nejprve informujte na email: info@livien-kabelky.cz
 


Jak vrátit?
Zboží, které vracíte musí být nenošené, v původním neponičeném obalu a s visačkou. Jinak bez visačky a původního obalu není dále dost dobře prodejné, a abychom zboží uvedli do původního stavu, musíme něco strhnout z vracené částky. Tedy neodstřihujte visačky a neničte zbytečně obaly. Zboží musí být řádně zabalené, dle hodnoty a povahy zboží. Např. kabelky pošlete zpět tak, jak jste je obdrželi - v krabici. 
Peníze vracíme na bankovní účet ve lhůtě nejpozději do 14 dnů po tom, co nám balíček dorazí. 


Jak reklamovat?
Něco není v pořádku? To nás mrzí, ale vše napravíme, když nám nejdříve dáte vědět na +420 774800090 nebo emailem: info@livien-kabelky.cz

Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu, ihned jakmile se vada objevila. Případné prodlení při pokračujícím užívání zboží může zapříčinit prohloubení vady a znehodnocení zboží nebo znemožnit objektivní posouzení skutečných příčin současného stavu zboží a může být důvodem zamítnutí reklamace.

Záruční dobu nelze zaměňovat s životností zboží, tj. dobou po kterou při správném používání a správném ošetřování včetně údržby může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílnosti v intenzitě jeho užívání vydržet. Záruční doba je obecná administrativní lhůta, která nemá žádnou přímou souvislost s obvyklou životností konkrétního výrobku.

Reklamované zboží spolu s kopií dokladu o koupi a důvodem reklamace pošlete řádně zabalené doporučeně na adresu:

LIVIEN.CZ s.r.o.
Dobročovická 975
Úvaly 250 82

100%

100% original

PORADNA

ZÁRUKA

KONTAKT  +420 774 800 090